DRODZY RODZICE OGŁASZAMY PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „EKOLUDEK”

Cele konkursu:
*      rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci,
*      rozwijanie wyobraźni,
*      wdrażanie do proekologicznych zachowań,
*      dostrzeganie piękna natury i znaczenia ochrony środowiska poprzez wykorzystanie materiałów wtórnych.

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci przedszkolne wraz z Rodzicami.

Zadaniem dzieci i Rodziców jest wykonanie „EKOLUDKA” dowolną techniką płaską lub trójwymiarową. Format pracy dowolny.

W pracy należy wykorzystać m.in. plastikowe butelki, nakrętki, kapsle, surowce wtórne nadające się do recyklingu, czyli ponownego przetworzenia.

Pracę należy opatrzyć opisem umieszczonym w  prawym lub lewym dolnym rogu, zawierającym: imię, nazwisko, nazwę grupy.

Zdjęcia prac prosimy przesłać do 28 kwietnia na poniższe adresy mailowe:

wiola.gajda@onet.pl

gosia.fira@gmail.com

Rozstrzygniecie konkursu pojawi się na stronie internetowej w zakładce przedszkole 30.04.2020r.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i nagrody, a dodatkowo w każdej grupie wiekowej  zostanie wyróżniona i nagrodzona jedna praca.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Pani Małgosia Fira i Pani Wiola Gajda

(organizatorki konkursu)