AKTUALNOŚCI

„Koło Młodych Odkrywców” w projekcie „Kompetentne szkoły”

W tym toku szkolnym miałam przyjemność prowadzić kółko chemiczne „ Koło Młodych odkrywców” z fantastyczną grupa siódmoklasistów. Podczas 30 spotkań udało mam się wykonać wiele ciekawych eksperymentów . […]

Read More

„Badacze przyrody” i ich działania w ramach projektu „Kompetentne szkoły”

Na zajęciach koła „Badacze przyrody” podejmowaliśmy różnorakie działania mające na celu kształtowanie wyobrażeń i pojęć przyrodniczych na podstawie obserwacji i doświadczeń. Sadziliśmy rośliny, obserwowaliśmy rośliny i zwierzęta „w plenerze”, wykonywaliśmy doświadczenia związane z recyclingiem, obserwowaliśmy pogodę, pracowaliśmy z literaturą popularno-naukową o tematyce przyrodniczej. […]

Read More

Klub Młodych Reporterów – „Nowinki z Szóstki”

„Nowinki z Szóstki” – 4.numer gazetki do pobrania – numer 4 […]

Read More

English Speaking Club – nasze działania

W trakcie realizacji zajęć „English Speaking Club” wykonywaliśmy różnorodne zadania pozwalające na rozwijanie kompetencji językowych w zakresie mówienia. Do ćwiczeń używaliśmy kart pracy, kart obrazkowych, gier językowych, ale też monitora interaktywnego. Wszystkie pomoce pozwoliły nam na wzbogacenie słownictwa i doskonalenie używania języka angielskiego w różnych sytuacjach. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszych zajęć 🙂 […]

Read More

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – „Kompetentne szkoły”

W ramach projektu „Kompetente szkoły” uczniowie mieli okazję brać udział w zajęciach wyrównawczych z języka angielskiego. […]

Read More

Klub Młodych Reporterów – „Nowinki z Szóstki”

    „Nowinki z Szóstki” – 3.numer gazetki wydanie świąteczne do pobrania – numer 3 […]

Read More

Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki dla klasy IV

Nasze spotkania z bryłami: […]

Read More

Klub Młodych Reporterów – „Nowinki z Szóstki”

„Nowinki z Szóstki” – 2.numer gazetki do pobrania – numer 2 […]

Read More

Klub Młodych Reporterów – „Nowinki z szóstki”

„Nowinki z szóstki” numer 1 […]

Read More

Wyprzedaż garażowa w naszej szkole

2 grudnia 2021 w godzinach 15:30-17:30 grupa uczniów z klas 8a i 8b zorganizowała I wyprzedaż szkolną. Było to jedno z zadań w ramach działania koła przedsiębiorczości w projekcie „Kompetentne Szkoły”. Zaproszono do udziału w wyprzedaży uczniów ze wszystkich klas, którzy mogli sprzedać swoje stare zabawki, pluszaki oraz książki  za drobne sumy, „odgracić” nieco swoje […]

Read More