Drogi Uczniu, jeśli doskwiera Ci nuda, mam dla Ciebie propozycję na zagospodarowanie wolnego czasu.

Leśniczka pracująca jako edukator w Nadleśnictwie Maskulińskie w Puszczy Piskiej proponuje dzieciom ciekawą atrakcję w postaci bajek, których motywem są leśne tematy. Autorka stworzyła piękne kadry, dzięki zgromadzonym gałązkom, szyszkom, igłom sosen i świerków.

Zapraszam do ich oglądania na stronie: https://www.bialystok.lasy.gov.pl/lesne-bajki

Zachęcam Cię do układania podobnych historyjek, tworząc je w oparciu o postacie, które powstały z elementów znalezionych w czasie spacerów w lesie. Jeśli podejmiesz się wyzwania i zrobisz ciekawe zdjęcia a może nagrasz krótki filmik z procesu tworzenia, koniecznie napisz do mnie wiadomość na e – dzienniku, podam Ci adres e-mailowy, na który będziesz mógł wysłać swoją pracę.

Pozdrawiam!