W dniu 22.10.2021r. w godz.: od 16.00 do 18.30 na boisku szkolnym odbędzie się festyn jesienny.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, nauczycieli i pracowników naszej szkoły na “Piknik jesienny”.

Piknik odbędzie się już w najbliższy piątek 22.10.2021r. w godz.: od 16.00 do 18.30 na boisku szkolnym.

W programie ognisko i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci i dorosłych. Uwaga – kiełbaski i napoje zabieramy we własnym zakresie, a szkolne kucharki przygotują żurek i kapustę zasmażaną. Czeka nas także niespodzianka – poczęstunek ufundowany przez Szeroka Bistro&Restaurant.

Wszystkie nagrody i niespodzianki ufundowali:
Hurtownia Papirus, Pizzeria “U Wąsa”, Szeroka Bistro&Restaurant, kino “Helios” w Żorach, sala zabaw, Kids Play Jupiter – sala zabaw, VitaSport Centrum Rehabilitacyjno – Sportowe, Salon fryzjerski i Barber – Design by Klaudia Kolarczyk.

Dziękujemy sponsorom i jeszcze raz zapraszamy w najbliższy piątek.
Rada Rodziców ZSP6