Wakacje szybko nam mięły i czas wrócić do przedszkolnych murów. Kolejny rok przedszkola jest niezwykle ważny dla naszej grupy, bo jest już ostatnim rokiem spędzonym w przedszkolu. Nasza najstarsza grupa liczy 25 Smerfów, które już za rok będą uczniami pierwszej klasy. Zanim jednak to się stanie – spędzą czas w przedszkolu ucząc się i bawiąc, a przede wszystkim przygotowując się do nowych obowiązków szkolnych.

Smerfy są grupą, która bardzo lubią śpiewać, tańczyć i bawić się ze sobą, przy okazji zdobywając cenną wiedzą. O tym, jak spędzają Smerfy czas w przedszkolu najlepiej zobrazują zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszej galerii.

 

 • spędzamy czas na świeżym powietrzu i rozwijamy naszą ogólną sprawność fizyczną
 • uwielbiamy też zajęcia gimnastyczne na sali gimnastycznej
 • poznajemy litery
 • uczestniczymy w zajęciach z rytmiki
 • uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego
 • uczymy się odczytywać godziny z zegara oraz bawimy się wykorzystując tablicę multimedialną
 • byliśmy na przejściu dla pieszych i uczyliśmy się prawidłowo przez nie przechodzić
 • spacerujemy do lasu podziwiać otaczającą i zmieniają się przyrodę oraz nad staw „Śmieszek”
 • spędzamy czas w bardzo kreatywny sposób
 • świętowaliśmy Dzień Chłopaka i Dzień Przedszkolaka
 • byliśmy na wycieczce w Miejskim Domu Kultury na zajęciach ceramicznych
 • tworzymy piękne prace plastyczne
 • korespondujemy z grupą Kotków z Przedszkola nr 7 w Żorach:)
 • na koniec nasz piękny kącik przyrodniczy urządzony przez nasze Smerfy:)