Wakacje szybko nam mięły i czas wrócić do przedszkolnych murów. Kolejny rok przedszkola jest niezwykle ważny dla naszej grupy, bo jest już ostatnim rokiem spędzonym w przedszkolu. Nasza najstarsza grupa liczy 25 Smerfów, które już za rok będą uczniami pierwszej klasy. Zanim jednak to się stanie – spędzą czas w przedszkolu ucząc się i bawiąc, a przede wszystkim przygotowując się do nowych obowiązków szkolnych.

Smerfy są grupą, która bardzo lubią śpiewać, tańczyć i bawić się ze sobą, przy okazji zdobywając cenną wiedzą. O tym, jak spędzają Smerfy czas w przedszkolu najlepiej zobrazują zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszej galerii.

• spędzamy czas na świeżym powietrzu i rozwijamy naszą ogólną sprawność fizyczną
  • uwielbiamy też zajęcia gimnastyczne na sali gimnastycznej
  • poznajemy litery
  • uczestniczymy w zajęciach z rytmiki