Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
W dniu 15.01. 18r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia w naszym przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci poprzebierane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider- Man, Batmana … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Zapraszamy do galerii…