W czwartek odbyły się zawody pływackie klas I-VI. Nasza szkoła wystawiła 27 osobową reprezentacje.

Wszyscy zasłużyli na duże uznanie bo pływanie to nie taka prosta sprawa a tutaj najmłodsi okazali uczniami na medal. Emilia Grygier – 2 miejsce styl dowolny 25m, Tymoteusz Rybka – 2 miejsce styl dowolny 25m, Laura Lubszczyk – 3 miejsce 50m styl grzbietowy, Laura Kania -50m styl klasyczny(żaba), Grzegorz Hajduk 50m styl grzbietowy(kraul na grzbiecie). Pozostali uczniowie spisali także świetnie , bo zajmowali odpowiednio 4 lub miejsce gdzie na podium brakowała 1 , 2, 3 sekundy. Duże gratulacje dla Naszych wszystkich pływaków którzy brali udział w zawodach. BRAWO SP6 !

Skład reprezentacji SP6 :Tymoteusz Rybka, Emilia Grygier, Martyna Rolnicka,Adam Słodczyk,Agata Kmiecik,Marek Kubica,Kamila Padiasek,Emilia Kostka, Mikołaś Boryś, Alicja Sojka,Mateusz Rybka, Natalia Kania, Alicja Szymańska, Julia Fira, Laura Lubszczyk, Nadia Solon, Zuzanna Stawska, Zuzanna Pergoł, Natalia Furmańczyk, Grzegorz Hajduk, Mateusz Dziedzic, Nikodem Kostka, Bartek Szymański, Michał Zegrodzki, Laura Kania, Szymon Wdowczyk.

Fotorelacja..