20 stycznia rodzice naszych wychowanków, nauczyciele i inni przyjaciele naszej szkoły zebrali się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Kleszczowie na kolejnym balu karnawałowym.

Rada Rodziców przygotowywała tą zabawę od kilku miesięcy. Jej przedstawicielom udało się nawiązać współpracę z wieloma bezinteresownymi osobami oraz żorskimi firmami, które przekazały różnorodne gadżety, podarunki czy oferty usług i zajęć popołudniowych dla dzieci oraz dorosłych. Dzięki sponsorom zorganizowano loterię fantową, z której dochód przeznaczony zostanie na potrzeby wychowanków ZSP nr 6.

Goście uraczeni zostali przepysznymi potrawami przygotowanymi przez miejscowe gospodynie. Mogli zakupić tort i przy okazji wylosować srebrną biżuterię. Panowie po tańcu kotylionowym obdarowali swoje partnerki czerwonymi różami. Niektórzy zrobili sobie także pamiątkowe zdjęcie w foto-budce.

Roztańczone towarzystwo bawiło się doskonale za sprawą wodzireja Pawła Korduły, który pokazał prawdziwy kunszt prowadzenia zabawy tanecznej. Potrafił nie tylko utrzymać 100% frekwencję na parkiecie przez cały bal, ale także zaangażować gości w zabawy integracyjne oraz śpiew największych hitów polskiego pop-u i piosenek biesiadnych. Doskonała zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc. Bez Państwa wkładu w organizację balu nie moglibyśmy przygotować tak udanej imprezy. Dziękujemy wszystkim gościom za miłe słowa i obiecujemy zorganizować kolejny bal już za rok! Dzięki Państwu pozyskaliśmy 4431,00 zł na potrzeby uczniów i przedszkolaków. Ta kwota przerosła nasze oczekiwania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Waszą hojność.

Nasi szczodrzy ofiarodawcy ( w kolejności alfabetycznej) to :

„AUTO STACH”  STANISŁAW LAZAR

STUDIO „FIGURA”

STUDIO „ROMA”

„STUDIO WRAŻEŃ”

SZKOLENIE PSÓW „NAD RUDĄ”

„SWIMART”

„TEDEX OIL”

„TWINPIGS”

WĘDLINY ŻORSKIE „KANIA” SP. Z O.O.