Rozpoczęcie roku 

Przygodę z zerówką rozpoczęliśmy od ogniska integracyjnego na Śmieszku. Spotkanie zostało zainicjowane przez Rodziców i okazało się świetnym pomysłem. W czasie ogniska dzieci miały czas na zabawę i swobodne bieganie a dorośli na rozmowę i upieczenie kiełbasek. 🙂

Serdecznie dziękujemy rodzicom za tą świetną inicjatywę i wszelkie przygotowania od sałatek i ciast po drewno na ognisko.

 

 

Zabawy konstrukcyjne.

Zajączki cieszą się nowymi zabawkami, jedną z ich ulubionych są klocki konstrukcyjne Bamp. Klocki wykorzystujemy podczas zajęć i jak w czasie zabawy swobodnej. Budowle dzieci są imponujące a kreatywność nie zna granic.

 

 

 

Powitanie Jesieni.

Z okazji pierwszego dnia jesieni wybraliśmy się na spacer do lasu, gdzie podziwialiśmy przyrodę. Nie zabrakło nam również czasu na własne doświadczenia, podczas których szukaliśmy grzybów, zbieraliśmy liście, żołędzie i obserwowaliśmy żuki. Dodatkowo przez cały pobyt w lesie chłopcy zajmowali się poszukiwaniem TEGO, najlepszego patyka. 😉

 

 

 

Urodzinki Zajączków.

Odśpiewane wspólnie Sto lat, serdecznie życzenia, korony, balony, kartki urodzinowe i drobne słodkości. W taki sposób świętujemy urodziny w naszej grupie.

 

 

 

 

 

Dzień Chłopca w naszej grupie. 

Było wesoło i bardzo smacznie! Po złożeniu życzeń i wręczeniu upominków, na dzieci czekała pyszna niespodzianka! Tort w kształcie boiska do piłki nożnej. „Na boisku” każdy chłopiec znalazł koszulkę ze swoim imieniem, co wywołało wiele pozytywnych emocji. Za przygotowanie pysznego i BARDZO pomysłowego tortu serdecznie dziękujemy p. Kasi – Mamie Franka, jednocześnie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu upominków dla chłopców. Po słodkim poczęstunku mieliśmy czas na tańce i zabawę.