6Dnia 22 listopada nasze przedszkole gościło uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Miarki w Żorach. Uczniowie przybyli do nas wraz ze swoim opiekunem p. Lucyną Wyszyńską – mamą Alka. Postanowili nas odwiedzić i w ramach akcji „Czytamy dzieciom” przeczytać dzieciom bajkę o „Chorym Kubusiu Puchatku”. Przygotowali do tego spotkania specjalne stroje i opaski. Nasze przedszkolaki były oczarowane. Następnie uczniowie Miarki przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat zdrowych nawyków żywienia i przeczytali kilka zagadek.

Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i bajkowej atmosferze, a za przygotowanie swoich uczniów na całe spotkanie i odwiedziny bardzo serdecznie dziękujemy Pani Lucynie Wyszyńskiej!