W piątek, 25 listopada, piątoklasiści mieli przyjemność spotkać się z niezwykłym gościem.

Odwiedziła ich aktorka, pani Honorata Witańska, znana z ról m.in. w serialu „Policjantki i policjanci” oraz „Barwy szczęścia”. Już na samym początku pani Honorata nawiązała bardzo dobry kontakt z uczniami, co ośmieliło ich do zadawania pytań i wpłynęło na miłą atmosferę spotkania. Uczniowie niemal zasypali artystkę pytaniami o zainteresowania, hobby, ulubionych aktorów, role teatralne oraz filmowe. Na wszystkie aktorka udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Opowiadała nie tylko o tajnikach zawodu aktora, o warsztacie swojej pracy, ale także wspominała czasy szkolne i ulubione książki. Na zakończenie spotkania nasz sympatyczny gość chętnie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy p. Honoracie za wizytę w naszej klasie, życzymy powodzenia w pracy i życiu osobistym.