Mam trzy latka, trzy i pół
Brodą sięgam ponad stół
Mam fartuszek z muchomorkiem
Do przedszkola chodzę z workiem
Pantofelki ładnie zmieniam
Myję ręce do jedzenia
Zjadam wszystko z talerzyka
Tańczę kiedy gra muzyka
Umiem wierszyk o koteczku
O figlarnym koziołeczku
I o piesku co był w polu
Nauczyłem się w przedszkolu!

 Serdecznie witamy wszystkie Maluszki, które w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Dzielimy się z Wami naszymi wspomnieniami z pierwszych dni w przedszkolu. Nasza grupa nazywa się „BIEDRONKI”. Za nami pierwszy tydzień w przedszkolu.
To był bardzo pracowity tydzień. Trudny dla dzieci, które często ze łzami w oczach rozstawały się ze swoimi rodzicami. Każdego następnego dnia było już tylko coraz lepiej. Poznawaliśmy nowych przyjaciół, rytm dnia oraz ustaliliśmy zasady panujące w naszej grupie. Ale się działo!
Kochane maluchy, trzymamy za Was mocno kciuki i cieszymy się, że jesteście z nami. Tak trzymać BIEDRONECZKI!!!

Zapraszamy do galerii…

Śniadanie…

Nasze zajęcia…

Zabawa…

Zajęcia z j.angielskiego…

Obiad…

Leżakowanie…

Podwieczorek…