w dniu wczorajszym została podpisana umowa na rozbudowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6! 🙂

 

W nowej części budynku powstanie 12 klasopracowni. Łącznie nasz Zespół wzbogaci się o 8 klasopracowni dla uczniów szkoły, 2 sale dydaktyczne dla wychowanków przedszkola. Przebudowana i powiększona zostanie kuchnia oraz jadalnia. Biblioteka zyska osobne pomieszczenie. Sala komputerowa przeniesiona zostanie w nową przestrzeń, powstanie salka do gimnastyki sportowej. Stworzymy strefy przedmiotów humanistycznych oraz przyrodniczo-matematycznych. Swoje miejsce otrzyma również izba pamięci, w której znajdą się eksponaty przypominające nam historię Dzielnicy oraz szkoły. Planujemy zaaranżować strefę relaksu wraz z upragnionym i długo wyczekiwanym przez uczniów sklepikiem.

 

Termin realizacji tegoż ogromnego przedsięwzięcia zaplanowany jest w drugiej połowie sierpnia 2020 roku. Trzymamy mocno kciuki za pomyślność w realizacji założonych terminów. Dziękuję za dotychczasową przychylność i wsparcie wszystkich osób zaangażowanych w projekt rozbudowy.

 

Czekamy na ostatnie szlify Pani architekt i udostępnimy Państwu szkice projektu. Po zapoznaniu z projektem zachęcamy do dyskusji i wnoszenia uwag. Przed nami jeszcze ogłoszenie przetargu na wyposażenie części rozbudowywanej oraz przebudowa istniejącego budynku.

 

Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w okresie prowadzenia prac budowlanych.