Nasi uczniowie, lekkoatleci w składzie : Julia Fira, Filip Lubszczyk, Laura Lubszczyk, Bartek Wuwer, Nadia Młynarczyk,Grzesiu Hajduk, Zuzanna Pergoł, Sandra Godziek, Mateusz Walczak, Wiktoria Wyrobek, Jakub Mężyk, Jakub Suślik wzięli udział w czwórboju lekkoatletycznym do którego wchodzą: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m oraz na 1000m. Dziewczyny zajęły 4 miejsce, chłopcy 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji.  W klasyfikacji indywidualnej Nadia Młynarczyk 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz 3 miejsce w skoku w dal, Sandra Godziek 3 miejsce w biegu na 60m, Jakub Suślik 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową. Każdy z uczniów dał z siebie wszystko. Była rywalizacja, duże zmęczenie, łzy i na końcu co najważniejsze radość. Trzeba dodać, że 5 uczniów to 5-klasiści. Brawo SP6 !!