Na początku przedstawimy Państwu nową grupę w naszym w przedszkolu, która dopiero od niedawna nosi oficjalnie nazwę Smerfy. Niedawno, czyli 15.11.2019 odbyło się pasowanie naszej grupy i nie nazywa się ona już „Grupa 4-5 latki”, a właśnie Smerfy. Dlatego naszą galerię rozpoczniemy od tej wyjątkowej uroczystości.

Wszystkie dzieci z naszej grupy, żeby zostać pełnoprawnymi Smerfami musiały pokazać czego się nauczyły w przedszkolu, ale też jak potrafią ze sobą współpracować. Po występie odbyło się uroczyste pasowanie przez panią Dyrektor Annę Ochojską-Nowak, a następnie poczęstunek i czas wolny na integrację. Specjalnie na tą okazję zostały również upieczone 'smerfne babeczki’ przez panią Kasię Wiktor. Zapraszamy do galerii!

*Kolejne ciekawe wydarzenie w naszej grupie to wykonanie wspólnie sałatki owocowej, która wyszła przepysznie!

*Następnie obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”.

*Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się do pobliskiego lasu po dary jesieni do naszego kącika przyrodniczego.

*Naszą grupę odwiedziła też „Pani Jesień” z którą się wspólnie bawiliśmy.

*Dziewczynki w naszej grupie też zapragnęły zostać 'Panią Jesienią, a pani z rytmiki im to umożliwiła:)

*Byliśmy również na pierwszej wspólnej wycieczce w kinie „Na Starówce” na przedstawieniu pt.”Przygody kota – mądrość pokoleń”.

*Na zajęciach z angielskiego również świetnie się bawimy! A nauka poprzez zabawę – to najprostszy sposób na zdobywanie wiedzy.

*Odzyskanie Niepodległości to ważny dzień dla naszych przedszkolaków, dlatego wszystkie Smerfy tak pięknie i elegancko przyszły wtedy do przedszkola. Wspólnie rozmawialiśmy o tym święcie i wykonaliśmy pamiątkowe kotyliony.

*Odwiedziliśmy również gabinet naszej pani higienistki w szkole, gdzie dostaliśmy garść cennych wskazówek o naszym zdrowiu.

*Pani Joanna – ratownik medyczny również przekazała nam bardzo cenną wiedzę na temat naszego zdrowia, udzielania pierwszej pomocy oraz przypomniała numery alarmowe.

*Dużo się dzieje w naszym przedszkolu, jednak na zabawę swobodną zawsze znajdziemy czas! Bawimy się w teatrzyk, bawimy się ciastoliną, piaskiem kinetycznym, wznosimy piękne budowle i w ogóle spędzamy czas bardzo kreatywnie:)