W międzyszkolnych zawodach w koszykówkę klas VII i VIII Nasi uczniowie w składzie : Nikodem Kostka, Bartosz Szymański, Michał Zegrodzki, Marek Homel, Aleks Glos-Krawczyk, Mateusz Dziedzic,  Jakub Suślik zajęli 2 miejsce !!

W zawodach brało udział 8 szkół. Podzielonych na 2 grypy. Nasza szkoła trafiła na SP13, SP15, SP17. Druga grupa. SP14, SP5, SP9, SP3.

W grupie wygrywamy wszystkie mecze  i zajmujemy 1 miejsce i awansujemy do półfinału. Tam zmierzyliśmy się ze szkołą z Rownia SP9.

Mecz niesamowicie wyrównany i gdy wydawało się, że przegramy 5:4 stało się coś niesamowitego.  2,5 sekundy przed końcem

rozpoczynamy grę z naszej połowy , dwa podania , piłkę otrzymuje Nikodem i z przed linii rzutów za 3 (6,75) oddaje rzut na pół sekundy do

końca i wtedy wybija syrena kończąca spotkanie. TRAFIA !!  Najlepsze mecze NBA się tak kończyły 🙂 Radość była ogromna.

Wygrywamy  W finale zagraliśmy z SP14 ( kl. sportowa z koszykówki). Do połowy graliśmy jak równy z równym przy stanie 6:4 sp14 wzięła

czas. Niestety przegrywamy ale to co było w półfinale i jak Nasi uczniowie zagrali w tych zawodach na długo zapamiętamy.

Wielki sukces Naszych uczniów i Naszej szkoły. BRAWO SP6 !!