IMG_20160126_090658Jednym z  ciekawszych zajęć, jakie się ostatnio odbyły w naszym przedszkolu były zajęcia teatralne. Pani Dorota i Pani Kasia przygotowały dla dzieci przestawienie pt.”Czerwony Kapturek”. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały całe przedstawienie, a następnie same wcieliły się w role bajkowych bohaterów. Zabawa w teatrzyk doskonale rozwija wyobraźnię dziecka, a dodatkowo daje mnóstwo radości. Dzieci bowiem uwielbiają odgrywać różne role i wcielać się w różne postacie. Przy okazji zajęć dzieci poznały zasady zachowania się w teatrze, dowiedziały się jak należy się ubrać i jak zachowywać.

Zajęcia bardzo przypadły naszym dzieciom do gustu, ponieważ w ciągu minionego tygodnia zabawa w teatrzyk była dominującą zabawą twórczą wśród naszych przedszkolaków.