XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów WMTday,  czyli Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
7 października 2022r. uczniowie klas III-VIII  oraz wszyscy dorośli pracujący w szkole mieli możliwość zmierzyć się w szkolnej rywalizacji i zdobyć tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Do egzaminu przystąpiło 210 osób, w tym 173 uczniów. Tytuł eksperta oraz certyfikat potwierdzający umiejętności zdobyło 155 osób.

Jako, że w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia „młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” wśród uczniów klas IVa  i IVb powołano specjalne komisje egzaminacyjne.

Młodzi egzaminatorzy wraz z asystentami  mieli ważne zadanie – przeegzaminować wszystkich dorosłych przebywających w szkole. Trzeba podkreślić, że spisali się wzorowo.

Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”.
Dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w organizację tego przedsięwzięcia.

M.Michalik  i  Z.Nowak