29 września br. odbyła się pierwsza, od wielu lat dyskoteka szkolna. Uczniowie klas 4-8 bawili się przy muzyce puszczanej przez dj Stacha i dj Maksa. Na wejściu każdy został poproszony o pokazanie wejściówki oraz otrzymał napój. Zabawa trwała od 17:30 do 19:00. Oprócz dobrej imprezy dla uczniów przygotowana była fotobudka i loteria fantowa . Wśród wylosowanych nagród były m.in. termos, akcesoria do rowera, przybory szkolne. Każdy kto miał ochotę odpocząć mógł udać się do sklepiku szkolnego, gdzie pani Kasia sprzedawała lemoniadę oraz różne przekąski.
Uczniowie często wspominają dyskotekę szkolną. Impreza ta zorganizowana została z okazji „Dnia chłopaka”.
Dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy oraz nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom, którzy sprawowali opiekę podczas tego wyjątkowego wydarzenia.
Zapraszamy do foto-relacji zamieszczonej w galerii.