Z okazji 40-lecia parafii w Kleszczowie oraz 175 rocznicy „Świąt kleszczowskich” w naszej szkole został zorganizowany konkurs dla klas 1-8. Uczniowie mieli wykonać pracę konkursową w wybranej przez siebie kategorii: praca plastyczna przedstawiająca nasz kościół lub makieta kościoła.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe makiety oraz rysunki (w różnych technikach).

Od tygodnia można podziwiać konkursowe makiety na korytarzu naszej szkoły.

Jest nam bardzo miło poinformować, że jury w składzie: p. Magdalena Bulsza, p. Magdalena Michalik, p. Ewa Selwit – Konicka oraz p. Pola Skrobol, wyróżniło aż po 6 prac z każdej kategorii. Zwycięzcami konkursu są:

W kategorii MAKIETA:

• Maciej Fojcik kl. 5b
  • Mateusz Osmulski oraz Szymon Mirek kl. 4a
  • Natan Szewczyk kl. 1c
  • Nadia Urbanek kl. 2b
  • Oliwia Ulbrych i Maja Spyra kl.5b
  • Julia Pawlukiewicz kl. 8b

W kategorii PRACA PLASTYCZNA:

• Maksymilian Buchta kl. 5a
  • Robert Kania kl. 7
  • Paweł Giołbas kl.2b
  • Aleksandra Widzińska kl. 8b
  • Maria Smołka kl. 2b
  • Milena Pałyga kl.6b

Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy po odbiór nagród we wtorek i środę na przerwie o 12:30 (do pokoju nauczycielskiego) i do zapoznania się z foto relacją.