W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Postanowiliśmy go w nietypowy sposób uczcić. Z inicjatywy polonistek i bibliotekarki został przeprowadzony konkurs „Poezja z ciemności” polegający na zakreślaniu słów na zadrukowanej stronie starej książki lub artykułu oraz wypełnieniu pozostałej przestrzeni grafiką. Zainteresowanie uczniów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, wpłynęło 86 prac. Po długich konsultacjach komisja wyłoniła zwycięzców.

Miło nam ogłosić, że są to:

Maja Zakłos w kategorii uczniów kl. III – IV

Julia Kokot w kategorii uczniów kl. V – VI

Jakub Wilczek w kategorii uczniów kl. VII – VIII

Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali dyplomy oraz bony upominkowe do Empiku ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy jej za wsparcie tej inicjatywy.