Choć listopad zazwyczaj kojarzy się z chłodem i szarugą to w naszej grupie był to wyjątkowo gorący miesiąc a to za sprawą wielu atrakcji i zajęć które czekały na dzieciaki.

Zapraszamy do fotorelacji…

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.
Tego dnia w naszej sali zrobiło się bardzo kolorowo i wesoło. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Biedronki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”.

POZNANIE ZAWODU LISTONOSZA.
Maluszki z zaciekawieniem przyglądały się w jaki strój ubrany jest listonosz, co mieści się w wielkiej torbie, która wcale nie jest taka lekka.

„BABECZKOWY PIĄTEK”.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu akcji „Babeczkowy Piątek”. Dzięki Wam, Drodzy Rodzice udało się nam uzbierać kwotę 561,60 zł. Pieniądze te zostały przekazane Radzie Rodziców, która zakupiła i dofinansowała nam oczyszczacz powietrza.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcie babeczek w przedszkolu

DOKARMIAMY PTAKI ZIMĄ.
Biedronki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają aby miały co jeść.

CIACH CIACH CIACH! ĆWICZYMY WYCINANIE I CIECIE NOŻYCZKAMI.

WSZYSCY ZGODNIE SIĘ BAWIMY – ZABAWY SWOBODNE NA DYWANIE.

URODZINKI HANI.
Wspólne świętowanie urodzin w przedszkoluUrodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka.