Dnia 17.10. 2018r.  grupa „Krasnoludki” wybrała się na wycieczkę do Przychodni Weterynaryjnej św. Franciszka w Rudziczce. Pan Tomasz – lekarz weterynarii i zarazem tata naszej Marysi przybliżył nam warsztat swojej pracy. Oprowadził nas po całej przychodni pokazując wszystkie pomieszczenia oraz sprzęty które służą do leczenia zwierząt. Dzieci z zaciekawieniem oglądały sale i słuchały Pana Tomasza.

Wycieczka była bardzo ciekawa a dzieci dowiedziały się wielu cennych informacji. Zobaczyły również jak wygląda salon piękności dla psów.Na koniec dzieci zostały poczęstowane łakociami.

Bardzo dziękujemy Państwu Smołka za możliwość zwiedzenia ich przychodni i za kształtowanie u naszych przedszkolaków postaw opiekuńczości wobec zwierząt.