Serdecznie zapraszam całą społeczność Kleszczowa, wychowanków przedszkola, uczniów szkoły oraz Wasze rodziny na doroczne jasełka szkolne oraz kiermasz bożonarodzeniowy!

Plan uroczystości:

15.30 – Msza Św. w parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Kleszczowie

16.30 – Jasełka szkolne w wykonaniu uczniów SP-6

ok. godz. 17.30 (po przedstawieniu)- kiermasz bożonarodzeniowy, kawiarenki:)

Przygotowania do niedzielnego świętowania ruszyły pełną parą. Uczniowie klasy II i III świąteczne przedstawienie dopinają na ostatni guzik, powstaje klimatyczna dekoracja, znoszone są stroje i rekwizyty. Tworzone są ozdoby, które wzbogacą kiermasz bożonarodzeniowy, wypiekane są ciasteczka. Dodatkowo, jak co roku, nie zabraknie wypieków rodziców, grudniowej aromatycznej herbatki oraz atmosfery ciepła, życzliwości i przygotowania do zbliżających się Świąt.

Zaangażowani są wspólnie uczniowie, rodzice, nauczyciele zatem serdecznie zapraszamy na organizowaną przez nas Uroczystość w niedzielę 17. grudnia br.

Chętne osoby wesprzeć nas mogą wzbogacając kiermasz wykonanymi ozdobami bożonarodzeniowym, na które czekamy do 14 grudnia (składać je można przy portierni szkoły). Informuję również, że dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców i przeznaczony będzie na uczniów naszej placówki.

Do zobaczenia. Anna Ochojska-Nowak