W dniu 05.12.2017 r. o godzinie 18.0 0 prawie cała klasa IV A  wraz z wychowawcą pojawiła się w szkole aby  doznać niesamowitej przygody. Noc z wtorku na środę spędziliśmy w szkole oczekując Mikołaja. Mieliśmy nadzieję, że nas nie zawiedzie i przybędzie z workiem prezentów.

Uczniowie mieli noc pełną wrażeń- zaczęło się od seansu filmowego pt. Emotki , później była mini dyskoteka. Po dyskotece był czas na kolację- pyszną pizzę, coś słodkiego. Dzieci po przebraniu się do spania, będąc w śpiworach obejrzeli film pt. Jak zostać kotem? Był także czas na bitwę poduszkami, opowiadanie bajek. Około godziny 24.00 dzieci nie mogąc doczekać się Mikołaja zasnęły. Mikołaj nas nie zawiódł. Przyniósł dzieciom prezenty- każdy dostał słodki prezent w mikołajkowej skarpecie.

Rano dzieci po krótkiej nocy zjadły śniadanko i szybko przygotowały się do zajęć szkolnych. Z utęsknieniem oczekują następnej nocy w szkole.

Bardzo dziękuję paniom Renacie Chytryk, Katarzynie Trybulskiej za przygotowanie posiłków, opiekę i pomoc w przygotowaniu programu.

 

Wychowawca klasy