W dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia nadal trwa akcja protestacyjna pracowników oświaty.

 

Od dnia jutrzejszego tj. 10 kwietnia stołówka szkolna będzie wydawać obiady. Deklaracje korzystania z obiadów proszę zgłosić w dniu dzisiejszym (9.04.2019r.) do godz. 14.00, telefonicznie: 605-840-634, 785-618-098. Obiady wydawane będą od godziny 11.30 zgodnie z przekazywaną Państwu informacją na bieżąco.

 

W związku z dużą skalą pracowników podejmujących akcje protestacyjną praca świetlicy szkolnej posiada ograniczoną możliwość przyjmowania wychowanków. Możliwa praca świetlicy dotyczy określonych godzin pracy oraz liczby przyjmowanych dzieci. Rodziców nieposiadających możliwości zapewnienia opieki proszę o bezpośredni kontakt z sekretariatem Zespołu, telefonicznie: 605-840-634. Na bieżąco będziemy przekazywać informacje o możliwości zapewnienia opieki uczniom szkoły oraz wychowankom przedszkola.

 

W dniu dzisiejszym godziny rekolekcji pozostają bez zmian tj. 8:30 klasy I-III, 10.30 klasy IV-VIII. W środę 10 kwietnia w ramach rekolekcji odbędzie się msza święta o godz. 10:00 dla wszystkich uczniów. Serdecznie zapraszam również rodziców.

 

Przekazuję treść porozumienia rządu z „Solidarnością” Treść porozumienia z Solidarnością w wersji pdf

 

Anna Ochojska-Nowak