Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich zajęć i przedsięwzięć u Starszaków. 🙂 

Dinozaury to bardzo lubiany temat przez nasze dzieci. W czasie zajęć zgłębialiśmy informacje na ich temat oraz wykonaliśmy ciekawe prace plastyczne. Każdy starszak pobawił się również w małego odkrywcę i rozprawił się z „jajem dinozaura”. Było dużo emocji, ekscytacji i zabawy. 🙂

 

Trochę wiedzy o kosmosie. Czyli Zajączki na tropie zachodzącego Słońca…

 

Dzień Kobiet w naszej grupie

Takie dni zawsze spędzamy wyjątkowo. Są słodkości, prezenty, muzyka, życzenia… W tym roku chłopcy w prezencie własnoręcznie przygotowali opaski na głowę. Opaski bardzo spodobały się dziewczynkom.

Dziękujemy Mamie Franka za przepyszny i piękny tort. Początkowo chłopcy obawiali się, że im nie będzie smakował bo jest „dziewczyński” jednak szybko okazało się, że jest pyszny i chcieliby zjeść dokładkę. 😉 Wszystkim bardzo smakował. :)))