Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień. Jest on ważny dla wszystkich kobiet – dla tych małych i tych dużych.          W naszym przedszkolu również świętujemy ten dzień, aby pokazać naszym małym dziewczynkom, że są dla nas bardzo ważne.

 

 

 

Tego dnia radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy składali dziewczynkom życzenia, śpiewali uroczyste '100 lat’. Wszystkie nasze małe kobietki kobietki otrzymały życzenia i upominki.  Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Mnóstwo radości sprawiły rówież naszym dziewcznkom upominki i laurki przygotowane przez naszych chłopców. Radosne buzie naszych małych kobietek mogą świadczyć o mile spędzonym dniu w przedszkolu.