” Od maluszka prosto z serduszka
Okazja nie lada gratka
Pierwsze życzenia dla Babci i Dziadka.
Niech dopisuje Wam zdrowie,
A ja jak urosnę wierszyk Wam opowiem.”

W piątek 14.02.2020 r. Biedroneczki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Następnie były wspólne zabawy przy muzyce oraz konkursy, w których dziadkowie aktywnie uczestniczyli, co sprawiło dzieciom wiele radości. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowany upominek. Dziękujemy !!!

Zapraszamy do galerii….