Szanowni Państwo.

Otrzymaliśmy informację, że zdjęcia wykonywane na balu charytatywnym przez firmę „Wonder Moments” są już gotowe. Sprawdziliśmy, zdjęcia są świetne, będzie niezła pamiątka! Zachęcamy do zakupu zdjęć.

Każda dodatkowa wpłata na konto rady rodziców przybliża nas do zrealizowania naszego planu- zakupu interaktywnej podłogi, którą mieliście Państwo okazję wypróbować w czasie naszej zabawy karnawałowej.

Jak zdobyć zdjęcia?

1. Wysyłamy e-mail do firmy Wonder Moments  kontakt@wondermoments.pl , otrzymujemy link do dysku Google, na którym przechowane są zdjęcia- z widocznym na środku znakiem firmowym.

2. Oglądamy, wybieramy i decydujemy, które zdjęcia zamawiamy. Po wybraniu obrazów przesyłamy łączną kwotę za zdjecia na konto Rady Rodziców PKO PB 73 1020 2472 0000 6302 0204 9807    Rada Rodziców przy ZSP nr 6, ul. Pszczyńska 61, 44-240 Żory

3. W tytule przelewu podajemy numery zdjęć. Pierwsze zdjęcie kosztuje 10 zł, każde kolejne 5 zł. Po zaksięgowaniu kwoty przez naszego skarbnika, ten przekazuje informację do fotografa, a Państwo otrzymujecie zdjęcia na adres mailowy, z którego wysyłaliście zamówienie.

Zachęcamy do zakupu! Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

Rada Rodziców