W ubiegłym roku szkolnym członkowie naszego klubu wolontariatu „Pomocne orły”, którego opiekunami są Małgorzata Hanslik, Mariola Ordon i Bogusława Detyna, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoły wrażliwych serc”. Zostaliśmy liderem w pomaganiu. Link do certyfikatu znajduje się poniżej.

1. LIDER CERTYFIKAT SWS

Zebraliśmy 1 600 zł, kwota została przeznaczona na dożywienie dzieci w ubogich krajach w ramach działalności Fundacji Mary’s Meals. Wspomniana fundacja dożywia w szkołach 1 838 859 dzieci każdego dnia w 19 różnych krajach znajdujących się w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach. Średni koszt wyżywienia jednego dziecka przez cały rok szkolny to zaledwie 77.00 PLN, a koszt jednego posiłku to 35 groszy.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc.