Korzystanie ze strony oznacza akceptację poniższych warunków.

Strona internetowa – www.zsp6.zory.pl – (zwana dalej jako „strona”) została stworzona z myślą o informowaniu i komunikacji wśród uczniów, ich rodziców oraz kadrze nauczycielskiej szkoły i przedszkola. Strona powstała z inicjatywy rodziców reprezentowanych przez Radę Rodziców z roku 2014/2015, wykonawcą i głównym administratorem jest Marcin Słodczyk.

• Prawa autorskie:
    Materiały pisemne, materiały graficzne oraz audiowizualne przedstawione na stronie objęte są ochroną autorską – nie mogą być wykorzystywane bez zgody szkoły i/lub innych właścicieli materiałów.