5 grudnia w naszej szkole zapachniało…..świętami. Na ten dzień zaplanowaliśmy spotkanie uczniów klasy III, wraz z rodzicami, w celu wspólnego przygotowania ciasteczek na kiermasz jasełkowy. Spotkaliśmy się o godzinie 17.00 i od razu zabraliśmy się do pracy. Nasze szeregi zasiliły nawet babcie i rodzeństwo. Zadania podzieliliśmy równo, pomiędzy wszystkich. Jedni wałkowali, wykrawali, inni układali, wypiekali. Najwięcej radości chyba sprawiło wszystkim dekorowanie. W ruch poszły lukry, polewy, pisaki, rozmaite posypki, maczki, itp. Przy herbatce zdegustowaliśmy, czy aby wypieki wyszły doskonałe. Spakowane ciasteczka czekają już na chętnych, którzy będą mieli okazję zakupić je spotkaniu jasełkowym 17 grudnia.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wzięli udział we wspólnej zabawie.