Podaję plan uroczystości zakończenia roku szkolnego. Proszę o wnikliwe przeczytanie, ponieważ dokonaliśmy zmiany.

 

– Msza święta w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli oraz w podziękowaniu za kończący się rok szkolny odbędzie się w dzień poprzedzający zakończenie roku szkolnego to jest dnia 18 czerwca o godzinie 8.00. Z uczniami klas: I a, II a, III, IV, Va, V b, VI, VII, VIII spotykamy się przy Kościele, dzieci wraz z nauczycielami w ramach lekcji będą uczestniczyć w mszy. Dzieci klas I b, II b przebywające na świetlicy, jeśli rodzice dzieci wyrażą chęć uczestnictwa w mszy przejdą ze szkoły do kościoła pod opieką Pani Wicedyrektor. Proszę o zgłaszanie dzieci mających wziąć udział w mszy św. wychowawcom świetlicy. Świetlica będzie pracować bez zmian.

 

– Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III odbędzie się 19 czerwca o godz. 8.00 na sali gimnastycznej ZSP-6. Następnie dzieci wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych, organizacja w salach tak jak w latach ubiegłych.

 

– Uczniowie klas IV-VIII rozpoczynają uroczystość o godz. 9:30 dnia 19 czerwca na sali gimnastycznej ZSP-6. Proszę uczniów klas starszych o niezakłócanie uroczystości klas I-III wcześniejszym przyjściem. Po uroczystości na sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych, organizacja w salach tak jak w latach ubiegłych.

 

Zmiana organizacji dnia zakończenia roku szkolnego podyktowana jest wnioskami Rady Pedagogicznej z ubiegłego roku. W związku z tym, że uczniów w naszym Zespole jest coraz więcej, przyjęta przez nas formuła rozdawania nagród oraz podziękowań znacznie się wydłuża, a warunki panujące na sali są utrudnione.

 

Zapraszam rodziców oraz społeczność Dzielnicy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

 

Anna Ochojska-Nowak