Popołudniem w Niedzielę Palmową w naszym Dzielnicowym Ośrodku Kultury grupa wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu ” Pomocne Orły” pod opieką Pani Małgorzaty Hanslik wystawiła przedstawienie ” Między śmiercią, a zmartwychwstaniem”. Scenariusz wielkopostny oparty był na widzeniach bł. Anny Katarzyny Emmerich.
Uczniowie wystawili to przejmujące, pełne zadumy przedstawienie, aby kolejny raz pomóc w zbiórce na cel charytatywny Mary’s Meals.
Przypomnijmy, że jest to fundacja, której celem jest dożywianie głodujących dzieci w 18 krajach w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach.
Organizacja codziennie wspomaga ponad 2 miliony dzieci, a dzienne wyżywienie jednego dziecka to około 90 zł.
Z całego serca dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność i wsparcie inicjatywy.
Oświetlenie scenografii możliwe było dzięki sprzetowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości