Z okazji 150 rocznicy ogłoszenia świętego Józefa patronem Kościoła powszechnego, papież Franciszek ogłosił 8 grudnia 2020 roku „Rok Świętego Józefa”.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt. „Święty Józef – Opiekun Świętej Rodziny – obrazy z życia świętego Józefa”.

Oto wyniki konkursu – etapu szkolnego:

W kategorii klas I-IV:

miejsce I – Zuzanna Podbioł klasa 4a

miejsce II – Szymon Mirek klasa 2a

miejsce III – Krzysztof Giołbas klasa 3a

Wyróżnienie otrzymują: Oskar Podbioł klasa 2b i Dominik Ordon klasa 1b

W kategorii klas V-VIII:

miejsce I – Julia Rojek klasa 6a

miejsce II – Emilia Kostka klasa 5

miejsce III – Rober Kania klasa 5

Wyróżnienie otrzymują: Wojciech Kopański klasa 6b i Nataniel Misala klasa 5

Wykonane przez uczniów prace zostały przekazane do rejonowego etapu konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 15.

Z wielką radością pragniemy przekazać, że uczniowie naszej szkoły zostali docenieni w Finale Rejonowego Konkursu Plastycznego.

Zuzanna Podbioł z klasy 4a zajęła I MIEJSCE w kategorii klas I-IV

Robert Kania  z klasy 5 zdobył WYRÓŻNIENIE w kategorii klas V-VIII

Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie, a naszym zwycięzcom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły w konkursie rejonowym.