Nasza Reprezentacja dziewcząt SP6 w składzie : Oliwia Kubiczek br, Laura Kania, Oliwia Fira, Julia Bińkowska, Michalina Lorenz, Zosia Faba, Wiktoria wyrobek zajęły 3 miejsce w zawodach piłki ręcznej !!!

W grupie A: trafiamy na: SP13, SP13 II, SP15,SP9 natomiast druga grupa : SP1,  SP16,SP11, SP3, SP17.

W grupie remisujemy z SP9 1:1 wygrywamy z SP15 3:0 i przegrywamy z SP13 8:3 oraz z SP13 II 3:1.

W półfinale trafiamy na klasę sportową z SP17 i pomimo porażki dziewczyny zagrały świetny mecz ulegając

tylko 2:0. Ależ co to były za emocje.

W meczu o 3 miejsce Nasza szkoła zagrała z SP11 z Roju.  Tam się dopiero działo. Przegrywamy zaraz na początku 1:0 ale po chwili już prowadziliśmy 2:1. Na parę sekund przed spotkaniem niestety rywalki rzucają bramkę wyrównującą.

I rzuty karne. Po 3 dla każdej drużyny.  0:0 po pierwszej serii 3 rzutów karnych dla każdej szkoły.  Ostatni  rzut należał do Laury w drugiej serii. JEST !!! Trafia !! Wybuchła radość !! Nasza Szkoła zajmuje 3 miejsce w tych trudnych zawodach gdzie brało udział 9 szkół.

To duży sukces Naszych uczennic jak i szkoły. BRAWO SP6 !!