Nasza Szkoła – dziewczyny w składzie :  Kaja Szańska, Weronika Homel, Julia i Martyna Żurek, Laura Kania, Paulina Radlecka, Martyna Karp, Ola Walczak, Daria Brzoska, Anna Wójcik, Kornelia Antoń i Agnieszka Kapek zdobyły 3 miejsce w zawodach szkolnych w piłce ręcznej.

W zawodach brało udział 10 szkół, dwie grupy : A i B.  W grupie Nasze dziewczyny nie dały rywalką żadnych szans wygrywając 4 spotkania – kolejno : SP6- SP9  1:0, SP6-SP13 5:0, SP6-SP16 1:0. SP6-SP1  1:0. Nie tracimy żadnej bramki i zajmujemy pierwsze miejsce w grupie. W półfinale zmierzyliśmy się z SP3 . Cóż to był za mecz. W regulaminowym czasie gry wynik 0:0. W dogrywce niestety tracimy dwa gole i przegrywamy 0:2. W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z SP16 pewnie wygrywając 3:1 : )

Duży sukces Naszej szkoły i dziewcząt z klas 4-6. Gratulacje !!SP62