Poniżej terminy zebrań z rodzicami oraz konsultacji z nauczycielami:
Zebrania wychowawców z rodzicami
10.01.2023r. – wtorek | ||
Klasa/grupa – wychowawca | Godzina | Nr sali |
Żabki – Katarzyna Najberg | 16.30 | sala Żabek |
Misie – Karolina Kiełbasa | 16:30 | sala Misiów |
4a – Justyna Kosek | 17.00 | sala 9 |
2b- Kornelia Wolak | 17.00 | sala nr 8 |
1b – Paulina Skrobol | 16.30 | sala nr 2 |
Sówki – Katarzyna Konsek | 16.30 | sala Sówek |
3a- Aleksandra Machoczek | 17.00 | sala nr 6 |
11.01.2023r. – środa | ||
Mrówki – Magdalena Tomczak | 16:00 | sala Mrówek |
5B- Katarzyna Bazgier | 17.30 | sala 16 |
8a – Anna Najberg | 17.00 | sala 12 |
8b – Jadwiga Szendera | 17.00 | sala 12, 18 |
4b- Mariola Ordon | 18:00 | sala 14 |
1a – Joanna Pawełczyk | 17.00 | sala 4 |
5a – Robert Nowak | 18:30 | sala 13 |
1c – Małgorzata Fira | 16.30 | sala 3 |
Motylki – Bogusława Detyna | 16.00 | sala Motylków |
6a – Małgorzata Hanslik | 17.30 | sala 17 |
7a – Zbigniew Nowak | 18.00 | sala 10 |
Biedronki- Dorota Borgiel | 16:30 | sala Biedronek |
3b Teresa Adynowska | 17.00 | sala 8 |
6b- Aleksandra Machoczek | 17.30 | sala nr 11 |
2a Sylwia Kadłubek-Kopańska | 16.15 | sala 5 |
Konsultacje z nauczycielami
10.01.2023r. – wtorek | ||
Nauczyciel | Godzina | Nr sali |
Monika Koterzyna- Wiśniewska | 16:00 | sala 9 |
Justyna Kosek | 16:00 | gabinet wf |
Magdalena Bulsza | 18.00 | sala nr 14 |
Kornelia Wolak | 18.00 | sala nr 8 |
Anna Godzik | 17.45 | gabinet pedagoga |
Łukasz Garbacz | 15:30 | sala 11 |
Aleksandra Machoczek | 18.00 | sala 6 |
Ewa Selwit-Konicka | 15.30 | czytelnia |
Anita Wala | 15.30 | sala 14-15 |
Damian Siedlok | 15.30 | gabinet w-f |
11.01.2023r. – środa | ||
Katarzyna Bazgier | 16.30 | sala 16 |
Małgorzata Lasek | 16.00 | sala 18 |
Sylwia Kadłubek-Kopańska | 17.00 | sala 5 |
Anna Najberg | 18.30 | sala 12 |
Mariola Ordon | 17:00 | sala 14 |
Magdalena Michalik | 17:00 | czytelnia |
Katarzyna Konsek | 16:00 | sala Sówek |
Małgorzata Hanslik | 17.00 | sala 17 |
Zbigniew Nowak | 18.45 | sala 10 |
Elżbieta Warchał | 18.30 | sala 9 |
Aleksandra Machoczek | 18.30 | sala 11 |
3b Teresa Adynowska | 17.30 | s.8 |
Elżbieta Kulpa | 15.00 | gabinet pedagoga 1p |
Jadwiga Szendera | 18.30 | sala 18 |
Dorota Smyk | 17.00 | sala 9 |
Wioleta Krusberska | 17.30 | sala 13 |
Łukasz Ślosarek | 17.00 | sala 2 |
Katarzyna Smołka
Garbiela Jonas |
16.00
15.00 |
czytelnia
pokój nauczycielski |