Z życia kółka biologicznego – SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

„Ludzie błagają bogów o zdrowie. Nikt jednak ze śmiertelników nie myśli, że zachowanie zdrowia leży w jego własnych rękach.“ —  Demokryt


Uczniowie – członkowie kółka przyrodniczego nawet w dobie nauczania zdalnego nie pozostawali obojętni na naukę – chętnie obserwowali, pytali i pomni na powyższe słowa postanowili uzupełnić swoją wiedzę o wiadomości z dziedziny dietetyki.

4 stycznia 2022r. zaprosiliśmy więc na spotkanie online dietetyka z wieloletnim doświadczeniem, panią Magdalenę Kulę – Kulawik specjalizującą się w dietetyce klinicznej, medycznej oraz indywidualnej, a także opiece nad osobami, borykającymi się z problemami alergii i nietolerancji pokarmowych.

Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu mogliśmy uzyskać wiedzę na temat właściwego trybu życia, odżywania i poprawy kondycji. Pani dietetyk odpowiedziała także na wszystkie nurtujące nas pytania.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas 😊

Dla zainteresowanych podajemy stronę internetową pani Magdaleny Kuli-Kulawik i serdecznie polecamy skorzystanie z jej usług:

https://www.dietetyk-mkm.pl/