Dnia 27.09 grupa Misie wyruszyła na wycieczkę autokarową do lasu w Przegędzy.
W lesie na dzieci czekali leśnicy Pan Sławomir i Pani Joanna – rodzice naszego Huberta.
Spacerując ścieżką edukacyjną po lesie przedszkolaki rozpoznawały różne rodzaje drzew, porównywały liście, korę drzew i dowiedziały się różnych ciekawostek o leśnych zwierzątkach.
Jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom ognisko i pobyt na leśnej polanie. Rozbawione dzieciaki chętnie zasiadły do posiłku. Każdy ze smakiem pałaszował pieczoną kiełbaskę i chleb.
Czas przeznaczony na zabawę błyskawicznie minął. Pobyt na polanie zakończył wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary, na której grała nasza Pani Justyna.
Zmęczone kilkugodzinnymi figlami przedszkolaki, ale zadowolone i szczęśliwe wróciły do przedszkola. Była to doskonała okazja do integracji i nawiązania bliższej relacji z naszymi nowymi przedszkolakami.
Bardzo dziękujemy Państwu Walisko, za przekazanie fachowej wiedzy o lesie i jego mieszkańcach.

Dziękujemy za tak interesująca lekcje przyrody!!!

Zapraszamy do galerii…