W niedzielne popołudnie, 18 grudnia, przy wypełnionej po brzegi widowni, uczniowie klas drugich i członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami- panią Moniką Koterzyną- Wiśniewską, Panią Magdaleną Bulszą oraz pomysłodawczynią przedstawienia Panią Elżbietą Leszner wystąpili w jasełkach, których hasłem było „Bóg jest w Nas”.
Był to czas zadumy, kolędowania oraz wspólnego pochylenia się nad tajemnicą i istotą świąt Bożego Narodzenia.
Po przedstawieniu jasełkowym Pani dyrektor Anna Ochojska- Nowak zaprosiła zebranych gości na kiermasz ozdób bożonarodzeniowych i choinek oraz pysznych ciast, które przygotowywali rodzice i uczniowie naszej szkoły.
Goście, po przedstawieniu mogli się spotkać przy herbatce lub kawie i ciastku w uroczej kawiarence przy sklepiku.
Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia.
Dzięki lampom zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” nasze przedstawienie zyskało niecodzienny klimat.
Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.