8 stycznia uczniowie kilku klas naszej szkoły udali się na spektakl teatralny pt. „Królowa Śniegu” do Teatru Ludowego w Krakowie. Wśród uczestników wyjazdu znaleźli się uczniowie klasy 1 a, a to wszystko za sprawą…. Mikołaja. Otóż 6 grudnia w oczekiwaniu na odwiedziny zacnego gościa dzieci otrzymały słodki upominek oraz nagranie filmu, którego bohaterem był sam święty Mikołaj. Zawarte w nim były miłe słowa, życzenia oraz prezent, którym okazał się bilet na ów spektakl. Dzieci były mile zaskoczone  i zadowolone z takiego upominku, zaś sama wizyta w teatrze też była wielkim przeżyciem. Spektakl obfitował w wiele efektów dźwiękowych, wizualnych. Stroje aktorów, jak i ich gra były na wysokim poziomie. To dzięki baśni Andersena dzieci miały okazję poznać świat wartości, odbyć kolejną lekcję dobra i bezpiecznie obcować ze złem. Zaś my, dorośli mogliśmy odbyć sentymentalną podróż do czasów swojego dzieciństwa.