14 października 2022 r. odbyła  się  uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z Pasowaniem na Ucznia.
Organizacją szkolnej uroczystości zajęły się Panie Małgorzata Hanslik i Aleksandra Machoczek z klasami 6a oraz 6b. Pani Wioleta Krusberska przygotowała do występów wokalnych i muzycznych uczniów klasy 4b oraz 6a i 6b.
Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych przygotowani przez swoje wychowawczynie Joannę Pawełczyk, Paulinę Skrobol, Małgorzatę Fira pokazali, że potrafią pięknie śpiewać. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez panią Dyrektor.
Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane legitymacje i dyplomy.
Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Zapraszamy do galerii……

AKADEMIA Z OKAZJI DEN

 

KLASY PIERWSZE

PASOWANIE NA UCZNIA