choinkaWigilijka w klasie V odbyła się 18. grudnia 2015r.

Na początku spotkania wychowawczyni złożyła wszystkim uczniom życzenia świąteczne, a następnie z każdym przełamała sie opłatkiem. Później przyszedł czas na składanie życzeń przez uczniów.

Chwilę później wszyscy udali się na poczęstunek. Uczniowie przynieśli świąteczne wypieki, a także napoje. Było też pyszne ciasto upieczone przez jedną z mam. Gdy już wszyscy skosztowali świątecznych pyszności, można było skupić się na wyczekanych prezentach, które rozdawała wychowawczyni klasy. Każdy, aby otrzymać swój wymarzony przezent, musiał wykonać zadanie. Jedno recytowali wierszyki, inni skakali jak pajacyki, a jeszcze inni musieli pokazać swoje umiejętności językowe.

Gdy wszyscy nacieszyli się swoim towarzystwem i prezentami, z uśmiechami na twarzach mogliśmy rozejść się do domów.