matematyka, tabliczka mnożenia, żory, kleszczów, szkoła podstawowa, przedszkole, zespół szkolno przedszkolny nr 6, książka,
kącik matematyczny

Uczniów klas V i VI chętnych do wzięcia udziału w konkursie przedmiotowym z matematyki, zapraszam na zajęcia koła Pikomat.  Zajęcia przygotowujące do konkursu odbywają się  w każdą środę w godzinach 7.15 – 8.00. Tutaj znajdziesz wymagany zakres wiedzy i umiejętności dla konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2016/2017 (zgodnie z Regulaminem) oraz zbiory zadań pomocne w przygotowaniu do konkursu i zadania konkursowe z poprzednich lat.

Zbiór zadań z matematyki dla klasy 4, 5 i 6 szkoły podstawowej
Zbiór zadań z matematyki dla klasy 4, 5 i 6 szkoły podstawowej (1)

Zadania konkursowe z lat ubiegłych