Drodzy uczniowie, już niedługo 18 maja mija 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II – Papieża Polaka. Pragniemy włączyć się w świętowanie tej pięknej rocznicy włączając się w przygotowany z tej okazji konkurs. Aby wziąć w nim udział należy wykonać pamiątkowy znaczek z wizerunkiem Św. Jana Pawła II.

Szczegółowe kryteria pracy:

– format znaczka A4,

– technika wykonania dowolna

– może zawierać napis okazjonalny np. „100 lat św. Jana Pawła II – 18 maja 2020”.

Zapraszamy WSZYSTKICH uczniów do udziału w konkursie „Pamiątkowy znaczek z okazji setnych urodzin św. Jana Pawła II”.

Termin nadsyłania prac: do 17 maja.

Zdjęcie wykonanej pracy wraz z podpisem i opisem techniki wykonania, należy przesłać w podanym terminie na adres:

                                             konkurs-religiazsp6@wp.pl

 

Zapraszamy również do modlitwy o ustanie pandemii za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

 

Święty Janie Pawle II nasz święty Orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej pasterskiej modlitwy.

Pragnę przez Jezusa i Maryję za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.

 

Ojcze nasz…..  Zdrowaś Maryjo…. Chwała Ojcu……