512px-cup_of_coffee_with_spicesPrzygotowania do niedzielnego świętowania trwają.

Uczniowie klas trzecich pod okiem wychowawczyń nadają ostatecznych szlifów swojemu przedstawieniu. Znoszone są rekwizyty, tworzone dekoracje.

Ale to nie koniec atrakcji jakie zostały przygotowane dla tych, którzy odwiedzą szkolne mury już w niedzielę 18 grudnia.

Oprócz występu przygotowywanego przez uczniów czekać będą na Państwa kiermasz świąteczny z licznymi ozdobami nawiązującymi do tematyki bożonarodzeniowej oraz kawiarenki, gdzie będą mogli się Państwo zaopatrzyć w świąteczne wypieki, usiąść w rodzinnym gronie, napić się aromatycznej kawy, herbaty „niespodzianki”, może wspólnie pokolędować …

Serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, że dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na uczniów naszej placówki.

Do zobaczenia w niedzielę.