Szanowni Rodzice!
Wzorem lat ubiegłych rada rodziców dokonała analizy ofert dot. ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków. W tym roku szkolnym rekomendujemy Państwu ofertę firmy Colonnade (dawne AIG).

Mamy świadomość, że Państwa potrzeby i oczekiwania dotyczące ubezpieczenia (sumy ubezpieczenia oraz składki) mogą być różne, dlatego przedstawiamy 3 warianty o różnej sumie ubezpieczenia (SU) i automatycznie różnej wysokości składek.

ofertówka AIG 3 warianty

AIG OWU_NNW_PLACOWKI_OSWIATOWE 2017-2018

Proszę zapoznać się z ofertą i wybrać dogodny dla siebie wariant.
O dalszej procedurze postępowania będą Państwo informowani na bieżąco za pomocą strony internetowej.

Jednocześnie przypominamy, że mają Państwo możliwość ubezpieczenia swoich dzieci we własnym zakresie wybierając dowolnego ubezpieczyciela.