Za nami miesiące, w którym uczniowie klasy III reprezentowali naszą szkołę w kilku konkursach. Rozpoczęły się one już 28 lutego, kiedy to odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny Supermatematyk. Wzięli w nim udział Aleksandra Widzińska i Karol Lorenz.  11 kwietnia odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny, w którym udział wzięły uczennice Julia Pawlukiewicz i Aleksandra Widzińska. 24 kwietnia zaś szkołę naszą reprezentowali Hanna Koroszec, Julia Pawlukiewicz i Franciszek Staniek, tym razem w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno- Przyrodniczym. Pomimo, iż uczniowie nie stanęli na podium, to mieli okazję zmierzyć się ze sporą konkurencją, popisać się swoją wiedzą i nabyć kolejnych doświadczeń. Gratuluję wzorowej postawy moim uczniom, dziękuję im za wytrwałość w dążeniu do celu i życzę sukcesów w kolejnych latach zdobywania wiedzy.